Mat Logistic działa nieprzerwanie na rynku już od 2009 roku. Obsługujemy różne działy gospodarki, wciąż poszerzając horyzonty. W ciągu tych kilkunastu minionych lat nie próżnowaliśmy. Ciągły rozwój, pasja i ta sama werwa do działania pozwoliła nam na ogromny progres. Jaki? Poniżej wyjaśniamy!

Na końcu artykułu znów przygotowaliśmy dla Państwa „COŚ SPECJALNEGO”. Zachęcamy do pozostania z nami do końca.

Miłej lektury!

Rozwój Mat Logistic

Nasza branża transportowo – spedycyjna odznacza się częstymi aktualizacjami poprzez nowelizacje przepisów w Polsce i w całej Europie. Musimy się szybko dostosowywać do sytuacji, aby być na bieżąco. Dlatego nie próżnujemy i stawiamy na ciągły rozwój. 

Mat Logistic zbudowało europejską sieć połączeń, do której wykorzystywanych jest ponad 200 aut na wyłączność. Ponadto wspieramy się własną bazą liczącą podań 3000 podwykonawców

W naszym wachlarzu pojazdów, którymi obsługujemy zlecenia znajdują się:

  • zestawy z naczepami oplandekowanymi lub skrzyniowymi o ładowności 24t;
  • pojazdy oplandekowane lub skrzyniowe o ładowności 1,5t, 3,5t, 5t, 7t;
  • megi;
  • tandemy;
  • zestawy z naczepami chłodniczymi o ładowności do 22t;
  • zestawy odkryte i platformy niskopodwoziowe;
  • podwozia kontenerowe.

W Mat Logistic bywały niecodzienne transporty ponadgabarytowe, które wymagały pełnego skupienia i perfekcji. Na swoim koncie mamy mnóstwo odbytych transportów towarów niebezpiecznych, dostaw Just in Time oraz transportów ekspresowych po Europie

Czym wyróżnia się Mat Logistic

Przewożąc ładunki całopojazdowe nie wymagamy, aby towary były umieszczone na palecie euro. Produkty mogą być o dowolnych wymiarach. W sytuacji, gdy towar wystaje poza obrys palety nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat. Wycena danego transportu jest generowana na podstawie zajmowanego miejsca w danym aucie

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i organizację transportu zgodnie z obowiązującymi przepisami. Skrupulatnie sprawdzamy dokumenty, w tym OC przewoźników. Równie istotne jest to, iż unikamy przeładunków, tak żeby towar jak najbezpieczniej dotarł do odbiorcy. 

Poprzez zdobytą wiedzę i doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta i jego potrzeb zostaliśmy obdarowani pełnym zaufaniem osób, z którymi współpracujemy. Nowi Klienci także zostają z nami na dłużej.

Nasz zespół liczący pięć wspaniałych kobiet rozpiera duma, że tyle wspólnie osiągnęłyśmy.  Nie byłoby tak, gdyby nie praca całego zespołu i wspaniali Klienci.  

Dlatego z dumą i wdzięcznością przedstawiamy Państwu filmik dotyczący naszej działalności, naszych osiągnięć i korzyści jakie można uzyskać współpracując z Mat Logistic. 

Zachęcamy, aby przygotować sobie kawę i zapraszamy na seans 🙂