Mat Logistic poprzez zdobyte doświadczenie zapewnia szeroką gamę usług transportowych nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Specjalizujemy się i docieramy w różne, mniej dostępne rejony Europy  jak  na przykład na wyspy. Jedna z naszych ostatnich realizacji to transport na Maltę. 

Zajęliśmy się transportem sprzętu stoczniowego, który został wynajęty na kilka dni, po czym powrócił do Polski. Naszym zadaniem było zorganizowanie całego transportu, rezerwacja promu, co w dobie koronawirusa wcale nie było takie proste. Następnie oczekiwanie na Malcie i powrót do Polski.  

Trasa w jedną stronę to ponad 3000 tyś km. Nasz kierowca udał się na Sycylię, następnie promem dotarł już do portu docelowego na Malcie, gdzie na jednym ze statków wykorzystano przywiezione urządzenia. Po wykonaniu niezbędnych prac sprzęt załadowano ponownie. Kierowca sprawnie opuścił Maltę i dojechał na rozładunek w Polsce. 

Cały transport trwał prawie dwa tygodnie, w tym 4 dni pobytu na Malcie. Kierowca przejechał ponad 6000 tyś km. 

Gdzie jeszcze możemy dowieźć Państwa ładunki ?

Z naszych innych, ciekawych realizacji to dostawa opakowań do destylarni ginu i wódki do Thurso  – jednego z najbardziej wysuniętych na północ miast w Anglii.
W dobie pandemii dowieźliśmy  transportem expressowym testy na koronawirusa do szpitala w Lizbonie w Portugalii.  Innym razem pilnie należało dostarczyć flakoniki do perfum na południe Francji do miejscowości Grasse.
Nasz transport czasem przybiera całkiem duże rozmiary, jak transport elementów stalowych do 4 m szerokości, do fabryki w Ramnicu Valcea, w Rumunii. Jeździliśmy również  do i z  Turcji czy Grecji

W naszej działalności bywają nie tylko dostawy na północ, zachód, czy południe Europy – również realizujemy transporty w kierunku wschodnim. Zajmowaliśmy się stałymi dostawami stali z Niemiec do Rosji.

Naszą pracę można podsumować jednym zdaniem: „ Mat Logistic nie boi się wyzwań, trudnych i terminowych realizacji”. Wręcz przeciwnie, czekamy na Państwa ciekawe zlecenia.

Z chęcią podejmiemy się wymagających transportów. Z nami możesz być pewien, że wszystko dotrze bezpiecznie i na czas.