transpoland-targi-transport

W dniach 6-8 listopada odbywała się szósta edycja międzynarodowych targów transportu i logistyki. Było to największe spotkanie przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 240 wystawców m.in z Polski, UE, Indii i Chin oraz 7030 uczestników z 58 państw.

3 intensywne dni konferencji

Program tegorocznych targów został podzielony na 3 dni pełne wartościowych wystąpień, praktycznych porad, wskazówek i debat. Poruszano tematy związane m.in z polskim importem i eksportem, przewozem towarów niebezpiecznych, transportem do krajów azjatyckich, kontrolom przewoźników w Europie oraz zmianami w prawodawstwie. Omówiono także kwestie zatrudniania obcokrajowców, a ostatniego dnia skupiono się na nowinkach technologicznych i ich wpływie na generowanie oszczędności w przedsiębiorstwie.

Ważnym punktem tegorocznych targów był także Networking Logistyczny, który umożliwiał wzięcie udziału w darmowych spotkaniach z potencjalnymi partnerami z sektora usług TSL.

„Cieszy nas rosnąca świadomość tego, że targi transportowe nie są wydarzeniem wyłącznie dla transportowców. Wręcz przeciwnie, naszym zadaniem jest łączenie właścicieli ładunków – producentów, dystrybutorów, poszukujących rozwiązań w zakresie transportu i logistyki z wiodącymi i rzetelnymi firmami z branży TSL.”
– 
mówi Paweł Konowałek, Dyrektor targów TransLogistica Poland.

W RAMACH TARGÓW ODBYŁY SIĘ:

  • Forum: Nowe technologie w służbie firmy TSL: od optymalizacji do oszczędności
  • Spotkania Transportowe TSL Biznes – Edycja Jesień 2018
  • Debata Transport Manager: Kontrole przewoźników w Europie
  • Konferencja: Polski import i eksport z wykorzystaniem multimodalnych łańcuchów logistycznych: optymalizacja i rozwój, a infrastruktura i bezpieczeństwo
  • Seminarium pt. Wyzwania rynku pracy w branży TSL

Czekamy na film z tego wydarzenia! Tymczasem zachęcamy do przejrzenia filmu z ubiegłorocznej edycji:

Film zamieszczony w artykule pochodzi z oficjalnego kanału Targi TransLogistica Poland.