Tel.: 58 552 07 35

Tel.: 58 355 19 29

Tel.: 58 717 29 64

Tel/fax:     58 620 87 18

Tel kom.: 663 344 349

e-mail: biuro@matlogistic.pl

Transport ekspresowy Europa

Nasza oferta transportu ekspresowego towarów po krajach Europy

Kilka słów o MatLogistic

Naszą działalność na rynku usług transportu, spedycji i logistyki prowadzimy nieprzerwanie od roku 2007. Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów na terenie Europy jak i również na obszarze Polski.

Wykorzystujemy nasze praktyczne doświadczenie w dziedzinie transportu aby zapewnić naszym klientom fachowe doradztwo i przede wszystkim szybki, bezpieczny i pewny przewóz ładunków pomiędzy punktem odbioru a miejscem docelowym.

Stale dążymy do poszerzania naszej oferty usług i usprawnienia komunikacji z klientem.

Dowiedz się więcej o MatLogistic

Cała Europa w twoim zasięgu!

Nasza usługa transportu ekspresowego jest nieoceniona w momencie powstania jakichkolwiek sytuacji awarynjnych gdzie liczy się czas i terminowość dostaw.

Jest to szczególnie przydatna opcja dla branży produkcyjnej – zapewniając uszyte na miarę rozwiązania, nierzadko z dostawami bezpośrednio na linię montażową.

Transport ekspresowy sprawdza się również doskonale jako zabezpieczenie przewozu eksponatów dla potrzeb ekspozycji muzealnej, wystaw, targów lub podobnych imprez.

Zobacz nasze inne usługi

Co cechuje naszą ofertę?

Przewozimy ładunki
o wadze od 1kg do 24 t

Dostosowujemy się do twoich potrzeb i specyfiki ładunku jaki chcesz nam powierzyć, oferując optymalny dobór sposobu transportu.

Szeroka gama pojazdów –
od busów po plandeki 13,6m.

Pozwala nam ona na realizację szerokiego wachlarza zleceń i zamówień transportowych. Dobierzemy najlepsze pojazdy aby sprawnie zrealizować twoje zlecenie.

Zlecenia specjalne
przyjmujemy o każdej porze

Nie obce są nam sytuacje awaryjne i presja czasu z nimi związana. Dlatego zlecenia specjalne są przyjmowane o każdej porze dnia – aby zapewnić spokój ducha i pomóc w rozwiązaniu problemu.

Krótki czas reakcji
i organizacji transportu

Gdy czas nagli nie można siedzieć bezczynnie. Z tego powodu zapewniamy zleceniodawcom maksymalnie krótki czas aktywacji przewozu i podstawienia pojazdów.

Transport bez przeładunków
prosto do celu

Jesteśmy w stanie zapewnić transport ciągły, bez konieczności przeładowywania – co wpływa znacznie na skrócenie czasu dostawy przewożonego ładunku.

Gwarantujemy dostawy
na terenie Europy

Gdy chodzi o czas – liczy się każda sekunda. Nasz transport dociera w szybkim tempie do wszystkich zaątków Europy. Przewozy do Angli pojazdami typu BUS realizujemy w ciągu 24h.

Nasza sieć połączeń
Zadbamy o ładunek i zaplanujemy jego podróż w taki sposób, aby dotarł do celu jak najkrótszą drogą.

Monitorowanie transportu
Oferujemy stały kontakt ze spedytorem, który na bieżąco informuje o przebiegu Twojego transportu.

Doświadczony zespół
i sprawdzeni kierowcy

Kluczem do sprawnego transportu jest czynnik ludzki, dlatego nasz zespół składa się z doświadczonych spedytorów oraz kierowców.

Transport ekspresowyEuropa

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółów oferty

Tel: 58 522 07 35
Tel: 58 355 19 29
Tel: 58 717 29 64

Tel/fax: 58 620 87 18
Mob: 663 340 347
Email: biuro@matlogistic.pl